Yeni Sanayi Sitesinde Sanjet Çalışmaları başladı

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün kısa bir süre önce vermiş olduğu talimatlar doğrultusunda Yeni Sanayi Sitemizin Doğalgaz projesi onaylanmış, esnaflarımızın talepleri yerine getirilmişti.

01:50:21 | 2019-03-13

Şimdide Sandıklı Yeni Sanayi sitesinde SANJET çalışmaları başlayarak ana hat boruları döşenmeye başlamış, isteyen esnaflara bağlantıları yapılarak ister SANJET’ten isterlerse Doğalgaz’dan faydalanmaları sağlanacak.

 

Başkan Mustafa Çöl, konu ile ilgili olarak yetkililerden bilgi alarak yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Sanayi esnafının istekleri doğrultusunda kendilerine vermiş oldukları sözü yerine getirmenin memnuniyeti duyduğunu belirten Başkan Mustafa Çöl; “Bizler vatandaşlarımıza hizmet verme noktasında verdiğimiz sözlerin arkasındayız.

 

Bu sözleri söz vermek için değil yapmak için veriyoruz. Yaptığımız projeler, hayata geçirdiğimiz çalışmalarla ilçemizi kalkındırmaktan başka bir düşüncemiz yoktur. Ben bizlere inanan, güvenen, destek olan sözümüzü senet tutarak yanımızda olan bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.” dedi.

 

 
ETİKET :  

Tümü
UA-134287545-1