Sandıklı MHP Belediye Adayı Gürel çalışmalara hız verdi

31 Mart 2109 Mahalli idareler genel seçiminde MHP’den Sandıklı Belediye Başkan Adaylığı açıklanan ilçemizin sevilen iş adamlarından İnşaat Mühendisi Mustafa Gürel seçmenlerine yönelik çalışmalarına hız verdi.

01:18:42 | 2019-02-16

Birebir vatandaşlarla görüşerek projelerini anlatan, Sevecen tavrı ve güler yüzüyle bilinen Mustafa Gürel yaptığı açıklamada; “vatandaşlar tarafından samimi karşılanmalarının kendilerine güç verdiğini, Sandıklı’nın birlikte yönetecek, kaliteli, bir yönetime ihtiyacı olduğunu belirterek, İnşallah Sandıklı’nın güler yüzü olacağız.

 

Gencinden yaşlısına kadar herkesi eşit şekilde kucaklayarak belediye hizmetlerini zamanında ve kesintisiz bir şekilde halkımızın istekleri doğrultusunda ilçemizin en ücra köşesine kadar götüreceğiz. Biz bu inançla ve halkımızdan aldığımız güçle, azimle çalışarak halkımıza hizmet etmek istiyoruz. Sağ olsunlar gittiğimiz her yerde bizleri samimiyetle karşılıyorlar. Seçimler hizmete talip olma yolunda bir yarıştır. Bu sebeple seçimler gelip geçer.

 

Ama insanlar her zaman birbirine muhtaçtır. Bir güler yüze bir Allah’ın selamına bile. Onun için hiçbir kimse birbirine karşı kırıcı olmasın. Kimseyi siyaset yüzünden incitmeyelim. Yarın düğünümüzde ve cenazemizde yine yan yana olacağız. Bizim siyaset anlayışımız bu çerçevededir.” dedi.
ETİKET :   sandıklı MHP mustafa gürel

Tümü
UA-134287545-1