Mustafa Gürel “toz topraktan sanayimizi kurtaracağız”

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Mustafa GÜREL , Belediye Meclis üyelerinin belirlenmesi ile birlikte, saha çalışmalarına hız verdi.

02:21:47 | 2019-02-23

GÜREL beraberinde bir grup belediye meclis üyesi ve sanayi esnafı ile beraber, yeni sanayi sitesinde esnafı ziyaret etti. Esnafın yoğun ilgisi ile karşılanan GÜREL , esnafın ve sanayinin sorunlarını dinledi. Ziyaret esnasında sanayi esnafları, belediye başkanlarının seçildikten sonra bir sonraki seçime kadar sanayiye uğramadıklarını , sanayiyi unuttuklarını belirterek, üvey evlat muamelesi gördüklerinden bahsettiler. Sanayi esnafımız , sanayinin alt yapısının yeterli olmadığını, kış mevsiminde yağan kar ve aşırı yağan yağmurlarda, yağmur sularının işyerlerine zarar verdiğini , yolların bozuk olmasından dolayı sanayiye tamire gelen araçların, tekrar bozulup çıktığını , temizletilmek için gelen araçların sanayiden çıkmadan tekrar kirlendiğini söylediler. Ayrıca sanayi esnafımız , sanayi sitesinde PTT Şubesi ve Banka ATMlerinin olmamasından dolayı şikayetçi oldular. Banka ve PTT işlemleri için çarşıya çıktıklarında park yeri bulamadıklarını, park sorunu yaşadıklarını ve zaman kaybettiklerini belirttiler.

 

Esnafımızın sorunlarını dinleyen GÜREL, kendisinin de uzun yıllar şehirler arası ve uluslar arası otobüs ve kamyon şoförlüğü yaptığını, bu sebeple sanayiye uzak bir insan olmadığını, sanayi esnaflarının problemlerini bildiğini, sanayi sitesi ve esnafının bir şehrin vitrini olduğunu söyledi. Şehrimize dışarıdan gelenler,yolculuk yapanlar şehrimizi sanayi sitemize göre değerlendirirler. Dedi.

 

GÜREL Sanayi problemlerin bir çoğunun teknik konular olduğunu , kendi ihtisas alanına girdiğini , 31 Mart seçimlerinden sonra , belediye başkanı olduğunda sanayimizin alt yapı problemlerini çözerek yolların yeniden yapılacağını, kışın çamurdan, yazın toz topraktan sanayimizi kurtaracağını, ayrıca sanayi sitemiz içersine , ilgili kurumlarla görüşülerek ,PTT Şubesi ve Banka ATM lerinin kazandırılacağını söyledi.

 

GÜREL, Belediye Başkanlığımızda Yeni Sanayi Sitemizi periyodik aralıklarla, belediyemizdeki müdürlerimizle birlikte ziyaret ederek, Yeni Sanayi Esnafımızı dinleyeceğini, Mustafa GÜREL'in Belediye Başkanlığında Sandıklımızı BEN değil BİZ yöneteceğiz anlayışının geçerli olacağını söyleyerek, kendisini bağrına basarak ilgi gösteren sanayi esnaflarına teşekkür etti.

 
ETİKET :   sandıklı MHP mustafa gürel

Tümü
UA-134287545-1