MİLLETVEKİLİ ALİ ÖZKAYA YIPRAK KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİ

Afyonkarahisar Ak Parti Milletvekili Av. Ali Özkaya, Dinar Yıprak Köyüne Şehit Teğmen ŞAFAK EVRAN’ın baba ocağı ve Yıprak Köyü Muhtarlığına ziyaret gerçekleştirdi. Dinar Köyü Muhtarı Bayram Arslan Sosyal Medya hesabından; “Bugün köyümüze...

10:57:26 | 2019-07-01

Afyonkarahisar Ak Parti Milletvekili Av. Ali Özkaya, Dinar Yıprak Köyüne Şehit Teğmen ŞAFAK EVRAN’ın baba ocağı ve Yıprak Köyü Muhtarlığına ziyaret gerçekleştirdi.

 

 

Dinar Köyü Muhtarı Bayram Arslan Sosyal Medya hesabından; “Bugün köyümüze gelerek, şehitliği, şehit ailesini ve muhtarlığımızı ziyaret ederek bizleri onurlandıran vekilimiz Sayın Ali Özkaya’ya teşekkürlerimizi sunduk ve şehit haberini aldığımız an itibariyle bizzat takipte ve irtibatta olup, özel ilgi ve alakasından dolayı şehidimizin anısına yaptırmış olduğumuz plaketimizi taktim ettik.. Ayrıca bugün yine bizleri ziyaret eden Dinar belediye başkanımız Nihat Sarı’ya, ilçe başkanımız İdris Er’ e, il genel meclis üyemiz Ahmet Çetin’e ve il genel meclis üyemiz Bilal Demiröz’ e ayrı ayrı teşekkür ederiz” dedi.
ETİKET :   MİLLETVEKİLİ ALİ ÖZKAYA YIPRAK KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİ

Tümü
UA-134287545-1