MHP’den Çayırbağ’da “görkemli” seçim bürosu açılışı

MHP Çayırbağ Belediye Başkan Adayı Ali Çalışır, belde için muhteşem projeler hazırladıklarının, başta mega proje olarak adlandırdıkları jeotermal ısınma sistemlerinin ve güneş enerji panellerinin altını çizerek, “Halk içerisinde ayrı gayrıya son vereceğiz.

01:05:46 | 2019-03-04

Tehditlere son vereceğiz. Belediyemiz herkesin rahatlıkla girip derdini ve problemini anlatacağı bir yer olacak. Biz inandık, kasaba halkımızda inandı. İnşallah, 31 Mart akşamı 3 hilal bayrağını Çayırbağ’a dikeceğiz.” dedi. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çayırbağ Belediye Başkan Adayı Ali Çalışır’ın seçim bürosu, yaklaşık 500 kişinin katılımıyla açıldı. Uğur Mahallesinde düzenlenen seçim bürosunun açılış törenine MHP Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Av. Fahri Fevzi Kartal, MHP İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Karagöz, Partinin Belediye Başkan Adayları, Partinin İGM ve Meclis Üyesi adayları ile çok sayıda vatandaş katıldı. MHP Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Kartal, törende yaptığı konuşmada, Ali Çalışır başkanımızın Çayırbağ’daki seçim bürosunun açılışında bulunmaktan son derece memnun olduğunu söyledi. Çayırbağ’da 31 Mart akşamı zaferi hep birlikte kutlayacaklarını dile getiren Kartal, “Ali Çalışır başkanım hiçbir zaman yalnız değildir.

 

Bizler, inşallah 31 Mart’ta zaferden sonra, MHP Afyonkarahisar İl Teşkilatı ve Milletvekilimizle birlikte, Çayırbağ’a yapılması gereken ne varsa yapacağız. Yine, beldemize yeni yatırımların getirilmesi noktasında adayımız Ali Çalışır’ın her zaman arkasındayız. Allah’ın izniyle kardeşlerim, önümüzdeki 5 yılda sizlerle el ele ve omuz omuza hep birlikte yürüyeceğiz.” -“Tehditçileri sandığa gömeceğiz” Kartal, Çayırbağ’da korkunun dağları sardığını ve belde halkının tehdit edildiğini çok iyi şekilde bildiklerini vurguladı. Kasabada birilerinin kapı kapı dolaşıp ‘MHP’lilerin yanına gitmeyin’ ve ‘Ali Çalışır’a destek olmayın’ diyerek vatandaşların işleriyle tehdit edildiğini aktaran Kartal, “Bugün bu tehditlere rağmen yürekli Çayırbağ halkı burayı hınca hınç doldurdu. Allah’ın izniyle de 31 Mart akşamı da bu tehditçileri, sandığa gömeceğiz.” diye konuştu. Seçimlere yaklaşık bir aylık bir zaman kaldığına işaret eden Kartal, zafere giden yolda Çayırbağ’da ev ev, hane hane dolaşarak MHP’ye ve Ali Çalışır başkanımıza oy isteyeceklerini ifade etti.

 

-“Vizyonu bu kadarmış” Afyonkarahisar İGM Üyesi Mehmet Karagöz de, İl Genel Meclisinde Çayırbağ’a başta hayvan pazarı olmak üzere, okul ve yol gibi pek çok başarılı çalışmalara imza attıklarını kaydetti. ‘Harmanda izimiz var Çayırbağ’dan oy istemeye yüzümüz var’ diyen Karagöz, “Kasabamıza bugüne kadar hizmet eden Belediye Başkan adaylarına yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Ancak, mevcut başkanımız yapacaklarını tamamlamış görünüyor ki gençlere, ‘Ben yaptım yapacağımı daha ne yapayım’ diyormuş. 10 yıldır beldemize hizmet etmiş yine de var olsun. Demek ki, vizyonu bu kadarmış artık yapacak bir şey yok. Bundan sonrasında ise, 31 Mart akşamı bir şey değişecek ve Çayırbağ’da her şey değişecek. Bizler, Ali Çalışır başkanımızın her türlü yanındayız.” açıklamalarında bulundu. -“3 Hilali Çayırbağ’a dikeceğiz” MHP Çayırbağ Belediye Başkan Adayı Ali Çalışır da seçim bürosunun açılışına katılarak destek veren herkese teşekkür etti. Çayırbağ halkına gönülden inanarak yola çıktığının altını çizen MHP Belediye Başkan Adayı Çalışır, şunları kaydetti: “Beldemizdeki her mahallemiz için muhteşem projeler hazırladık. Amacımız, Çayırbağ’ı yaşanabilir bir kasaba haline getirmek. İstihdama yönelik projelerimizle ilk etapta 100 gencimize iş olanağı sunacağız. Halk içerisinde ayrı gayrıya son vereceğiz. Tehditlere son vereceğiz. Belediyemiz herkesin rahatlıkla girip derdini ve problemini anlatacağı bir yer olacak. Biz inandık, kasaba halkımızda inandı. İnşallah, 31 Mart akşamı 3 hilal bayrağını Çayırbağ’a dikeceğiz.” Konuşmaların ardından MHP Çayırbağ Belediye Başkan Adayı Ali Çalışır’ın seçim bürosunun kurdelesi kesildi

 
ETİKET :  

Tümü
UA-134287545-1