Kadın girişimciler kurulu icra komitesi başkan ve başkan yardımcıları belirlendi

TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığı seçimi, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi.

02:28:17 | 2019-03-06

Seçimde tek aday çıkması dolayısıyla açık oylama usulü tercih edildi. Açık oylamada TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığı’na oybirliğiyle Berna Tokman seçildi.

TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkan Yardımcılıkları için ise kapalı oy, açık tasnif usulü ile seçim gerçekleştirildi. Seçimin ardından Arzu Duman, Müjgan Gölçük Yağcı, Memnune Soykasap ve Mesude İntepe TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkan Yardımcısı seçildi.

Seçimlerde TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Doğal Üyeleri ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker ile ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol da hazır bulundu.

ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker, TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’nin yeni yönetimini tebrik ederek başarılı çalışmalar diledi.

 

GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ BAŞKAN VE BAŞKAN YARDIMCILARI BELİRLENDİ

TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığı seçimi, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi. Kapalı oylama, açık tasnif usulü ile yapılan seçimde Mustafa Özkan ile Mehmet Fatih Adıgüzel Başkanlık için aday oldu; Mustafa Özkan Başkanlık’a seçildi.

Başkanlık seçiminin ardından açık oylama usulü ile Nurettin Karaman ve Kerem Güzel, TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkan Yardımcılığı’na seçildi.

Seçimlerde TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Doğal Üyeleri ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Güzbey ile ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol’un yanı sıra ATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker de hazır bulundu.

ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Güzbey, TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’nin yeni yönetimini tebrik ederek başarılı çalışmalar diledi.

 
ETİKET :  

Tümü
UA-134287545-1