Gürel’den ev ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi Sandıklı Belediye Başkan Adayı Mustafa GÜREL, davetler üzerine ev ziyaretlerine devam ediyor. Sandıklı’da bir evde toplanan kadınları ziyaret ederek, hasbihal etti.

00:05:46 | 2019-02-26

GÜREL; Gün yapmak için bir araya gelmiş ablalarım, teyzelerim ve kardeşlerim bir çay içmek için gelir misin? Diye whatsap hattımızdan bana ulaştılar. Ben de onları kırmayarak ziyaret ettim. Kendilerine belediye başkanlığımız döneminde taleplerini sorarak, projelerimiz konusunda bilgilendirdim. Nazik davetleri ve misafirperverlikleri için teşekkür ederim. Dedi.

 

Mustafa GÜREL’in güler yüzünden ve içten yaklaşımından son derece memnun kaldıklarını belirten davet sahipleri, önemli kalpleri kazanmaktır. GÜREL davetimizi kırmayarak bizi çok mutlu etti, inşaallah başarılı olur. Sandıklımızda da güler yüzlü, içten bir belediye başkanına sahip olur dediler.

 

Sandıklı Belediye Başkan Adayı Mustafa GÜREL’in “ŞEHRİM İÇİN BİR FİKRİM VAR” projesi kapsamında oluşturmuş oldukları 0 532 246 13 99 nolu whatsap hattından, fikirler dışında bir çok davet de aldığı, bundan sonra programı kapsamında bir çay içimi bu davetlere icabet edeceği öğrenildi.

 
ETİKET :  

Tümü
UA-134287545-1