Dinar halkının gönlünde ki yeri çok büyük.

Kitapçı Özcan Kitiş’in Dinar halkının gönlünde ki yeri çok büyük.

19:40:36 | 2019-07-06

Kitapçı Özcan Kitiş’in Dinar halkının gönlünde ki yeri çok büyük.

 

Dinarlı vatandaşlar Özcan Kitiş’in çok iyi bir esnaf ve eğitim sevdalısı olduğunu kırtasiye dükkanına gelen müşterileri hiç geri çevirmediğini, kırmadığını her zaman yardımcı olduğunu gerekirse ücret bile talep etmeden kırtasiye malzemesi verdiğini bu sebeple de çok sevildiğini, tercih edildiğini söylediler.

 

Kitapçı Özcan Kitiş Yaptığı Açıklamasında; “35 senedir eğitim camiasının içindeyim. Allaha şükür kimseden şikayet duymadım. Aksine hep taktir edildim bizi seven herkese çok teşekkür ederim. Uzun yıllardır birçok yayın eviyle çalıştım hep çocuklarımıza faydalı olmak adına uğraşlar verdim. Şimdide Afyonkarahisar’da Limit Yayınları,  İşleyen Zeka, Başarı Yayınları, Açı Yayınları ve Türev yayınlarının bayiliğini aldık.

 

Artık söylemiş olduğum bütün yayın evlerinin test kitapları, soru bankaları ve her türlü kırtasiye malzemeleri Dinar Cumhuriyet Meydanında bulunan Öğrenci Kitap Kırtasiye dükkanımız da mevcuttur. Ben eğitime elimden gelen bütün yardımı yapıyorum yeri geliyor ihtiyaç sahibi çocuklarımızdan para almıyorum. Okullarımızda görev yapan öğretmenlerimizin de derste okutacak oldukları öğretmen kitaplarını hediye ediyorum.

 

Benim derdim eğitim benim derdim geleceğe ışık saçan çocuklarımızı daha güzel yerlere getirebilmek. İlçemizde hatta ilimizde eğitim seviyesini ne kadar yükseltebilirsek, ne kadar çok öğrencimizi 2 yıllık 4 yıllık 6 yıllık üniversitelere gönderebilirsek benim mutluluğum o kadar artar ve amacım yerini bulur. Tüm yayın evlerimizin kitapları mevcut bütün hemşerilerimizi bekliyoruz elimizden gelen bütün desteği vermeye hazırız. ” Dedi

 
ETİKET :   Dinar halkının gönlünde ki yeri çok büyük.

Tümü
UA-134287545-1